Servis a odblokování mobilních telefonů 


Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti technologii GSM jsme se stali jedničkou na Jižní Moravě nejen v prodeji, ale i v servise mobilních telefonů a příslušenství. Díky těmto zkušenostem zaručujeme náš profesionální přístup k Vašemu nefunkčnímu přístroji.

Provádíme zálohování mobilních telefonů, vyprošťování dat z mobilních telefonů, přesun dat mezi mobilními telefony a to i zcela odlišných značek. Instalaci speciálních a doplňkových aplikací, aktualizace map a navigačních softwarů a další...
 
Provádíme servis mobilních telefonů značek:
Samsung
Nokia
Huawei
Xiaomi
Apple iPhone
Honor 
a další…

V našem servisním středisku mimo jiné nabízíme:
Odblokování GSM telefonů.

Aktivace DUAL SIM.

Aktivace VoLTE a VoWiFi.

Odblokování kódu sítě a kódu telefonu.

Odblokování Google účtu.

Změna jazyka: Český, ruský, vietnamský, arabský či jakýkoli jiný jazyk dle Vašeho přání.

Náprava po špatně odblokovaném telefonu případně při zhrouceném sw.

Obnovení původního IMEI po neodborném zásahu.

Odvirování mobilního telefonu.

Pájení BGA obvodů Level 5 (jedná se o nejvyšší úroveň oprav mobilních telefonů).

Záloha dat uložených v mobilním telefonu, stejně tak záchrana dat v něm uložených.

Repas a renovace poškozených mobilních telefonů při oxidaci či po pádu.

Provádíme odborné posudky poškozených mobilních telefonů pro účel náhrady škody.

Pokud, máte špatné zkušenosti se samozvanými servisy mobilních telefonů, obraťte se na nás. Pokud byl Váš mobilní telefon v neodborných rukou, jsme schopni tyto chyby napravit. Pokusíme se dát Váš mobilní telefon do pořádku, tak jak jsme již úspěšně pomohli stovkám našich zákazníkům před vámi. A i to je důvod, proč se na nás obracejí lidé z celé ČR. Není problém, že nejste z našeho okolí. Váš mobilní telefon nám můžete zaslat na naši adresu.

Pokud nemáte možnost volat po dobu opravy jiným telefonem, jsme Vám ochotni po dobu opravy zapůjčit náhradní telefon. Samozřejmě, tuto službu poskytujeme bezplatně.

Provádíme servisní úkony za bezkonkurenční ceny a to i takového rázu, které značkové servisy neumí. Záležitosti typu odblokování, výměna displeje, upgrade firmware, výměna reproduktorů a podobně. Provádíme většinou na počkání. Samozřejmostí je, že na provedené opravy poskytujeme záruku. Díky velkému skladu originálních náhradních dílů opravujeme rychle a kvalitně za předem odsouhlasenou cenu.

Taktéž se specializujeme na servis vytopených (zoxidovaných), po pádu, či jiných poškození mobilních telefonů.
 
Co je vlastně oxidace?
Oxidace má v chemii dva významy obecnější a konkrétnější. Látka, která se oxiduje, předává elektron druhému reaktantu, čili zvyšuje své oxidační číslo. Opačným dějem je redukce. Většinou látky oxidují působením oxidačního činidla, které se samo redukuje. Konkrétněji se vlastně jedná o slučování s kyslíkem.           
 
Zdroj: Wikipedia

Jak vlastně telefon zoxiduje?
V praxi se setkáváme s tím, že zákazník kvůli zoxidaci přijde o záruku (což znamená, že oprava není uznána jako záruční, právě z důvodu vniknuté vlhkosti či kapaliny). Opravdu u takto poškozeného přístroje, žádný výrobce neuzná nárok na bezplatnou, tedy záruční opravu. Jako zákazník počítejte s tím, že nemusí dojít k přímému vylití kapaliny např. vody,coca-coly a podobně. Ale stačí, když pohybujete ve vlhkém prostředí např. v koupelně. Již pouhé změny teplot při přechodu ze zimy do tepla, či naopak mohou zapříčinit, že se telefon krátkodobě orosí (zapaří), protože tato vlhkost nemá kam uniknout, zůstává uvnitř a telefon začíná oxidovat. Tato situace, aniž to zákazník tuší, se může opakovat několikrát po sobě.
Upřímně takovýmto situacím nelze předcházet už jen z důvodu, že mobilní telefon se pro většinu z nás stal neoddělitelnou součástí života a prakticky je všude s námi. Výjimku kupodivu netvoří ani takzvané odolné telefony, i když určitá snaha o prevenci těchto jevů se jim upřít nedá.

Jak reagovat na vytopený telefon:
1. Rozeberte telefon, co nejvíce je to možné. Přední, zadní kryt a především vyjměte baterii. A pokud je to možné i klávesnici.
2. Baterii již za žádných okolností nevracejte na původní místo. Taktéž telefon nezapínejte a nesnažte se ho nabíjet!
3. Vytopený telefon nechejte v pokojové teplotě vyschnout. Nepoužívejte pro rychlejší vysušení topení, fén apod.
4. V co nejkratším čase dopravte telefon do našeho servisu.
Nenechte se zmást tím, že telefon po zasažení kapalinou funguje. Jedná se o aktuální stav, který se může velice rychle zhoršit, neboť kapalina v telefonu může způsobit elektrický zkrat. Tekutina způsobí na povrchu základové desky oxidaci, která však dále postupuje a páchá nenapravitelné škody. Tím se později jednak navyšuje cena opravy a snižuje procento, že tato oprava bude vůbec úspěšná. Dodržte výše zmíněný postup a tím eliminujete rizika a maximálně zvyšujete možnost na další bezproblémový provoz mobilního telefonu.

Pro bližší informace kontaktujte prosím naše servisní středisko, jehož sídlo je na adrese:
 
ALFAMOBIL 1800 s.r.o.
Poštovská 8 - Alfapasáž
60200 Brno
tel: +420 608 100 140
 

Kategorie neobsahuje žádnou podkategorii ani zboží.

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Facebook
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 
 
© www.mobil-brno.cz